Ośrodek leczenia uzależnień "Tratwa"

Terapeuci z Tratwy pomagają osobom w tej trudnej życiowej sytuacji. W naszym ośrodku podajemy pomocną dłoń każdemu, kto nie potrafi poradzić sobie z własnym problemem albo nałogiem bliskiej osoby. Zdajemy sobie sprawę z bólu, jaki każdego dnia odczuwają takie osoby. Wizyta na naszej stronie może być pierwszym krokiem do uwolnienia się z nałogu. Najważniejsza jest decyzja o rozpoczęciu terapii, która zależy od Ciebie. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień pomaga skutecznie zwalczyć nałóg. Dajemy szansę każdemu, kto porzucił już nadzieję na powrót do zwyczajnego, normalnego życia.

 

Kim jesteśmy?

Nasza Tratwa to centrum terapii dla osób, borykających się z nałogami, który jest jak łódź ratunkowa. Wyławiamy tonących i pomagamy każdemu uzależnionemu od alkoholu, leków, narkotyków, seksu, hazardu i dopalaczy. Wielu z nas było na Twoim miejscu, dlatego rozumiemy, jak ważna w tym przypadku jest pomoc drugiej osoby, To wyróżnia nas spośród pozostałych ośrodków leczenia uzależnień od alkoholu i innych nałogów.

Prowadzimy terapie między innymi uzależnień od:

  • alkoholu,
  • narkotyków i dopalaczy,
  • leków,
  • hazardu,
  • komputera i internetu.

Na podstawie wstępnej diagnozy, wspólnie z pacjentem ustalamy szczegółowy plan. W zależności od potrzeb, prowadzimy terapię motywacyjną, trwającą 2 tygodnie lub stacjonarną krótszą (4 tygodnie) lub dłuższą (8-12 tygodni).

Prywatne centrum leczenia alkoholizmu

Na naszej Tratwie znajdzie się miejsce dla każdego. Nasz prywatny ośrodek terapii alkoholowych jest miejscem, w którym pod okiem doświadczonych specjalistów pomożemy każdemu poradzić sobie z problemem picia. Dbamy przy tym o jak najbardziej przyjazną atmosferę. Dzięki odpowiednim warunkom terapia nałogów jest łatwiejsze.

Dlaczego warto zaufać Tratwie?

W Polsce funkcjonują różne ośrodki leczenia uzależnień. Nasze centrum Tratwa działa w pięknej, turystycznej miejscowości Wisła, w otoczeniu Gór Beskidu Śląskiego. Duży, dobrze urządzony ogród oraz przestronny budynek centrum zapewniają świetne warunki, w których leczenie alkoholizmu, narkomanii oraz pozostałych nałogów jest skuteczniejsze. Sytuacja, w której znajduje się człowiek wychodzący z nałogu, jest bardzo trudna. Doskonale to rozumiemy, dlatego dokładamy starań, aby stworzyć wolne od pokus warunki. Gwarantujemy terapię pod okiem profesjonalistów oraz specjalistyczną opiekę lekarską.

Praktykujemy indywidualne podejście do pacjenta

Nasze centrum dla alkoholików to gwarancja dyskrecji oraz wyjątkowa domowa atmosfera. W kadrze terapeutów pracują ludzie, które w swojej przeszłości również odwiedzały ośrodki dla uzależnionych (w tym alkoholików). Po wielu latach walki z nałogiem uświadamiamy sobie, że, duże znaczenie ma odpowiednie otoczenie. Potrafimy skutecznie wyleczyć alkoholizm, narkomanię i lekomanię oraz pomóc tym, którzy chcą przestać uprawiać hazard lub w nałogowy sposób korzystać z komputera i internetu. Pracownicy naszego centrum leczenia uzależnień do każdego pacjenta podchodzi w indywidualny sposób. Odpowiednio dobieramy metody, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda osoba, borykająca się z nałogiem jest inna.

Zgłoś się do nas!

W każdej chwili możesz się skontaktować z terapeutą od 8:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu
Tel. 666-030-505

„Nie jeden już nas porwał sztorm Nie jeden wicher w żagle dął Nie jeden maszt pod falą trząsł I kołysało tratwą” J. Zajączkowski