Leczenie uzależnień - oferta

Problem uzależnień od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych dotyka coraz więcej osób. To choroba i dlatego potrzebne jest leczenie. Dotknął Cię ten problem i nie wiesz jak go pokonać? Zapraszamy do Ośrodka Leczenia Uzależnień Tratwa. Oferujemy terapię indywidualną i grupową oraz udział w mitingach AA i NA. Dla absolwentów, ich rodzin i bliskich organizujemy cotygodniowe warsztaty weekendowe.

Terapia:

Dysponujemy doświadczeniem i środkami, aby leczenie uzależnienia było skuteczne. Nasi pacjenci otrzymują:

  • pakiet badań lekarskich i laboratoryjnych,
  • zwolnienie chorobowe,
  • osobisty plan terapii,
  • bezpłatną detoksykację organizmu,
  • opiekę specjalistów z zakresu psychologii i psychiatrii oraz specjalistów i instruktorów terapii uzależnień.

 

Wolny czas a leczenie uzależnień

Proces leczenia wspomaga aktywne spędzanie czasu wolnego. Nasi pacjenci mogą korzystać z basenu, sauny, groty solnej i siłowni. Oprócz tego zapewniamy wielowymiarowy plan zajęć w porach wolnych od zajęć – jazdę na nartach, jazdę konną, wycieczki górskie, spacery brzegiem Wisły oraz po pobliskich lasach i wycieczki kulturowo-poznawcze po okolicy. Posiadamy bogate zaplecze filmów o problematyce uzależnień od alkoholu i narkotyków oraz współuzależnień.

 

Oferta programowa

Nasz program leczenia uzależnień od alkoholu i narkotyków opiera się na teoretycznych założeniach psychologii rozwojowej oraz profesjonalnej wiedzy na temat uzależnień. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów i instruktorów terapii uzależnień, psychologów i pedagogów. Podstawową metodą oddziaływań są:

  • społeczność terapeutyczna,
  • psychoterapia indywidualna i grupowa,
  • praca z rodziną.

 

Pobyt w ośrodku

W ramach pobytu zapewniamy trzy posiłki dziennie oraz owoce, słodycze i napoje bez ograniczeń. Do dyspozycji mają Państwo pokoje 1, 2, 3 osobowe o wysokim standardzie, z dostępem do Internetu, bogate zaplecze rekreacyjne, a przede wszystkim domową atmosferę i dyskrecję.​

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń : 666-030-505